Zuvys horoskopas


2020 Liepos 10 d. Žuvų horoskopas

 
Geriausia atsiriboti nuo pasaulio ir ramiai ilsėtis. Šios dienos problema – navigacijos klausimas, nes aplinkiniai gali suklaidinti. Svarbu nesureaguoti į daromą spaudimą, provokacijas tiek tvarkant reikalus, tiek jausmų srityje.

2020 Liepos 9 d. Žuvų horoskopas

 
Šiuo metu kils pagunda leistis į slaptas aferas. Galimas preliminarus verslo, nuomos, tiekimo, kreditavimo susitarimas. Per didelis atvirumas ir iniciatyvumas šiandien jums neišeitų į naudą. Neskubinkite įvykių.

2020 Liepos 8 d. Žuvų horoskopas

 
Pirma dienos pusė kiek palankesnė, tad patartina iki pietų sutvarkyti neatidėliotinus reikalus, o vėliau jau atsiriboti nuo reikalų bei svetimų žmonių. Antrą dienos pusę niekur nebeskubėkite, ką galite, atidėkite kitai dienai.

2020 Liepos 7 d. Žuvų horoskopas

 
Šiandieną geriau suprasite kitus žmones, todėl sugebėsite atsiprašyti ir atleisti, rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Daugiau dėmesio norėsis skirti vaikams, artimiesiems.

2020 Liepos 6 d. Žuvų horoskopas

 
Nebloga diena, bet tik su sąlyga, kad visus savo veiksmus gerai pamatuosite ir niekur ypatingai neskubėsite.

2020 Liepos 5 d. Žuvų horoskopas

 
Gera diena tartis dėl įvairiausių reikalų, pasiklausyti svetimų problemų ir išsakyti savas. Kils minčių, planų, susijusių su darbu, verslu. Galbūt pradėsite ruoštis reformoms, profesinei permainai, atostogų maršrutams ar pan.

2020 Liepos 4 d. Žuvų horoskopas

 
Netikėtai viskas sprendžiasi, sulaukiate dėmesio iš jums svarbaus asmens, pripažinimo veikloje. Burkite apie save pagalbininkus. Jei pavyktų, rytą pasinaudokite gera proga pasikalbėti su vadovu, susitikite su žmonėmis, organizacijų atstovais, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai.

2020 Liepos 3 d. Žuvų horoskopas

 
Gali būti, kad užplūs filosofinės nuotaikos. Tikėtini svečiai iš toli arba reikšminga kelionė. Savo išmintimi, sąmoju šiandien bet ką nuginkluosite, pakerėsite. Įmanomas šaunus renginys, meilės nuotykis arba pramoga.

2020 Liepos 2 d. Žuvų horoskopas

 
Netikėtai jums gali tekti grįžti prie ko nors pamiršto, ir tai bus naudinga: dabar gali atsiverti anksčiau nepastebėtos galimybės. Nors būsite linkę žavėtis ir naujomis idėjomis, geriau, jei tai būtų tiesiog pamiršta sena: įkvėpimo dabar jums reikėtų semtis iš praeities.

2020 Liepos 1 d. Žuvų horoskopas

 
Iki pietų bus palankus metas, tinkamas tvarkyti reikalus, susijusius su užsienio partneriais, geras susitikti su įtakingais asmenimis. Beje, kai kas iš senų draugų, o gal kadaise jums simpatizavęs asmuo gali palengvinti kilimą karjeros laiptais ar bent jau apsaugoti nuo galimų nesėkmių.

2020 Birželio 30 d. Žuvų horoskopas

 
Tikriausiai daug dėmesio skirsite politikai, finansams, kultūrai ar mokslui. Įtemptai darbuositės, jei turite reikalų su užsieniečiais. Gali atskrieti svarbios naujienos iš toli. Tačiau galimi rūpesčiai dėl netinkamo elgesio kelyje.

2020 Birželio 29 d. Žuvų horoskopas

 
Tai viena palankiausių dienų šį mėnesį, galinti daug ką naudingai nulemti jūsų asmeniniuose santykiuose. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti. Gerai dalyvauti svarbiuose visuomeniniuose renginiuose.

2020 Birželio 28 d. Žuvų horoskopas

 
Pinigai neužsibus jūsų piniginėje, nes išaugęs apetitas brangiems daiktams skatins išlaidauti. Vakare įmanomas nuostolis. Verčiau nesileiskite į avantiūras.

2020 Birželio 27 d. Žuvų horoskopas

 
Penktadienis vers susimąstyti apie senas skolas. Tiks tvarkyti draudimo reikalus. Atsakingus susitikimus ir kitokius svarbius reikalus atsidėkite kitai savaitei.

2020 Birželio 26 d. Žuvų horoskopas

 
Augs noras sublizgėti kai kurių pažįstamų, draugų akyse. Būsite linkę girtis, ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius, siekti kūniškų malonumų. Tik vakare susigriebsite, kad galbūt persistengėte.