Vezys horoskopas


2020 Liepos 10 d. Vėžio horoskopas

 
Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis: jūsų iniciatyvai pasireikšti nebus lengva, liksite neišgirsti, nesuprasti, neįvertinti. Verta labiau užsiimti namais, šeima. Būkite apdairesni vairuodami, eidami gatve.

2020 Liepos 9 d. Vėžio horoskopas

 
Mokantiems viską apskaičiuoti ir racionaliai įvertinti pasiseks. O jeigu praktiškumo ir atidumo pritrūks, tai tik todėl, kad užvaldys meilės pagundos, o kartu su jomis ir išsiblaškymas, saviapgaulės.

2020 Liepos 8 d. Vėžio horoskopas

 
Jums reikalingas atsakas, bet, tai ką dabar išgirsite, bus iliuzija. Į nieką nesigilinkite, niekur nerizikuokite, mat net nepajusite, kaip netyčia gali suklaidinti ir geriausias draugas, ir net sava nuojauta sumeluoti.

2020 Liepos 7 d. Vėžio horoskopas

 
Šiandien galima tikėtis įvairių susitikimų, ir dalykinių, ir smagesnių, žadančių nuotykius. Pravartu plėsti akiratį, nevengti naujovių. Kita vertus, prioritetai šiandien turi priklausyti šeimai. Neignoruokite artimų žmonių poreikių ir norų.

2020 Liepos 6 d. Vėžio horoskopas

 
Geras metas išvykoms, susitikimams.

2020 Liepos 5 d. Vėžio horoskopas

 
Pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje, rūpintis materialine gerove, individualaus verslo reikalais. Šiandien lengva susižavėti, įsimylėti. Tai gali paskatinti jus realizuoti save kūrybiškai.

2020 Liepos 4 d. Vėžio horoskopas

 
Nurimstate, atgaunate jėgas – jos net dvigubėja. Intuicija sustiprės meilės srityje, sprendžiant finansinius klausimus. Tai proga ir rasti naują pajamų šaltinį, ir išspręsti nesantaiką su mylimu žmogumi. Galimi netikėti naudingi pasiūlymai, juos verta priimti.

2020 Liepos 3 d. Vėžio horoskopas

 
Jautriai reaguosite į grožį, trokšite harmonijos, romantiškų jausmų. Sumanumą, apsukrumą demonstruosite kūrybiniame ir protiniame darbe, tvarkydami komercinius reikalus, organizuodami pristatymus, renginius.

2020 Liepos 2 d. Vėžio horoskopas

 
Sėkmingiausias laikas iki pietų, tada pavyks viskas, kad ir ką sumanysite. Tiesa, jei tai neprieštaraus jūsų šeimos, antrosios pusės nuomonei: šeima, partnerystė šiuo metu jums turi būti prioritetas. Antroji dienos pusė bus palanki tvarkyti piniginius ir turto, nekilnojamojo turto reikalus.

2020 Liepos 1 d. Vėžio horoskopas

 
Būsite energingi, tad imkitės seniai suplanuotų, bet neatliktų darbų: lengvai juos nudirbsite. Tvarkykite svarbius reikalus, spręskite aktualias dalykines problemas. Tiks pasirašyti naują darbo sutartį.

2020 Birželio 30 d. Vėžio horoskopas

 
Tai bus veiklos ir emocijų kupina diena. Tikriausiai užteks kantrybės atlikti užduotis iki galo ir išspręsti užsitęsusias problemas, užuot ieškojus kaltų ar galinčių prisiimti atsakomybę už jus.

2020 Birželio 29 d. Vėžio horoskopas

 
Laikas įvertinti savo išskirtinumą. Tai sėkmės, pergalės, pripažinimo laikas. Atsiveria naujų galimybių. Šios dienos įvykiai, užmegztos pažintys, gauta parama bus lemtingi jūsų ateičiai.

2020 Birželio 28 d. Vėžio horoskopas

 
Norėsis daug nuveikti ir neblogai seksis, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Žymiai geriau seksis, jei turite užsitikrinęs įtakingo asmens paramą. Gali išryškėti žalingo įpročio, nesigydymo padariniai.

2020 Birželio 27 d. Vėžio horoskopas

 
Šiandien nieko svarbaus neplanuokite, ką galite, atidėkite rytdienai.

2020 Birželio 26 d. Vėžio horoskopas

 
Svajosite apie nelengvai įgyvendinamus dalykus. Galbūt imsitės kūrybinių sumanymų. Būtų gerai, kad pasilaikytumėte sveikos dietos, gerai pailsėtumėte. Vakare laimingiausi jausitės jaukiuose namuose.