Vandenis horoskopas


2020 Liepos 10 d. Vandenių horoskopas

 
Mažiau planuokite, dar viskas keisis, mažiau kitų klausykitės: niekas geriau nesusiorientuos nei jūs patys. Gresia neplanuotos finansinės kliūtys per partnerius, netikėtos problemos dėl darbo užsienyje ar per užsieniečius. Nepalanku spręsti veiklos plėtros, finansavimo klausimą.

2020 Liepos 9 d. Vandenių horoskopas

 
Noriai bendrausite, flirtuosite. Galbūt dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, renginiuose. Venkite lengvabūdiškumo, dalindami pažadus, teikdami informaciją. Pasistenkite būti geresni tiems, kurie jus myli ir jumis rūpinasi.

2020 Liepos 8 d. Vandenių horoskopas

 
Svarbesniam pokalbiui darbo klausimais tinkamesnis laikas iki pietų. Gauti pasiūlymai bus naudingi, tačiau neskubėkite duoti galutinio atsakymo: kitą savaitę jūsų planai gali radikaliai pasikeisti, ir jums teks atsisakyti dabartinių ketinimų.

2020 Liepos 7 d. Vandenių horoskopas

 
Rytas gali būti neramus. Vėliau būsite linkę labiau pasitikėti kitais, veikti išvien. Nusimato abipusiai naudingo bendradarbiavimo perspektyvos. Kita vertus, galite prisikurti ir nerealių iliuzijų.

2020 Liepos 6 d. Vandenių horoskopas

 
Po pietų idealus metas išvykti į gamtą. Nesiimkite jokio svarbaus darbo.

2020 Liepos 5 d. Vandenių horoskopas

 
Optimistiška diena. Kils gerų idėjų, šaunių planų, kuriuos išties verta mėginti įgyvendinti. Galbūt gausite gerą žinią iš toli arba nepažįstamas žmogus giliai įkris į širdį, ir nauji meilės spinduliai persmelks jūsų sielą.

2020 Liepos 4 d. Vandenių horoskopas

 
Gera diena, turite nemenkas galimybes įgyti persvarą. Teisingai jausite karjeros perspektyvas, tai tinkamas laikas spręsti veiklos plėtimo klausimus. Tinka pasirašyti svarbų sandorį, darbdavystės sutartį, užmegzti naujus dalykinius ryšius.

2020 Liepos 3 d. Vandenių horoskopas

 
Beveik visa diena turėtų būti šauni. Aplinkiniai atrodys įdomesni ir mandagesni nei paprastai, į savo veiklą taip pat sugebėsite pažvelgti naujai, nestokosite energijos ir valios. Jūsų įžvalga bei rizika gali pasiteisinti.

2020 Liepos 2 d. Vandenių horoskopas

 
Mokėkite apginti savo nuomonę, interesus. Laikykitės senos nuomonės, nekeiskite ankstesnių apsisprendimų, kad ir kaip jus mėgintų paveikti aplinkiniai. Antroji dienos pusė palankesnė, pavyks išspręsti ankstesnes problemas.

2020 Liepos 1 d. Vandenių horoskopas

 
Paprastas problemas būsite linkę spręsti komplikuotais, kartais dramatiškais būdais. Tiesa, apgalvotai sukeltas skandalas iki pietų gali būti naudingas: jūsų energija net kalną išjudins, ką jau kalbėti apie vadovą, nenorintį girdėti jūsų puikių sumanymų.

2020 Birželio 30 d. Vandenių horoskopas

 
Prieštaringa diena. Galimi reikalai, susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Nekritikuokite savo partnerių, kolegų, jeigu jie labai stengėsi, bet ne viskas pavyko.

2020 Birželio 29 d. Vandenių horoskopas

 
Galite būti be aiškios priežasties susinervinę, įsitempę, sunerimę, nors iš tiesų tai sėkmės metas. Jūsų profesiniai pasiekimai, idėjos, projektai bus deramai įvertinti. Savo veiklą, santykius šeimoje permąstykite iki smulkmenų: suprasite, kad viskas yra geriau, nei manote.

2020 Birželio 28 d. Vandenių horoskopas

 
Galima optimizmo teikianti informacija. Tačiau jūsų santykiai su kitais žmonėmis, partneriais bus prieštaringi. Galimas daiktas, neadekvačiai vertinsite situaciją, kitų žmonių jausmus, norus.

2020 Birželio 27 d. Vandenių horoskopas

 
Palanki diena įvairiems susitarimams, teisiniams reikalams tvarkyti. Būsite realistiškai nusiteikęs.

2020 Birželio 26 d. Vandenių horoskopas

 
Šiandien noriai bendrausite ir tai padės atgaivinti ryšius, pažintis. Nevenkite kompanijos, tačiau pagal galimybes atlikite kai kuriuos susikaupusius darbus. Vakaras gali būti romantiškas, jei jį praleisite su patinkančiu asmeniu.