Svarstykles horoskopas


2020 Liepos 10 d. Svarstyklių horoskopas

 
Galite būti užvaldyti iliuzijų, ypač tuomet, kai mėginsite vertinti santykius su sutuoktiniu, konkurentais, priešais. Galite susidurti su pastarųjų provokacijomis, intrigomis. Geriau dažniau patylėti, šiandien ištartas žodis išskris žvirbliu, bet grįš jaučiu...

2020 Liepos 9 d. Svarstyklių horoskopas

 
Šiandien nusimato aktyvi intelektinė ar kūrybinė veikla, naudingi pokalbiai. Būsite linkę ieškoti kompromisų bei atsargiai įrodinėti savo teisybę. Kita vertus, tai gali nepadėti nei konkrečiai susitarti, nei išsiaiškinti dominančius santykius.

2020 Liepos 8 d. Svarstyklių horoskopas

 
Rūpinkitės savo ramybe, sutelkite visas jėgas, kad lemtingai nesuklystumėte dirbdami, vairuodami automobilį. Daugiau pasaugokite sveikatą. Nieko nekritikuokite, niekuo nesipiktinkite, bet ir venkite žavėtis, idealizuoti: šiandien sunkiai suvoksite, kas gerai, o kas blogai.

2020 Liepos 7 d. Svarstyklių horoskopas

 
Tęskite pradėtus darbus, būkite dėmesingesni aplinkiniams, kolegoms. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu bei gerove, bet ir vidiniu pasauliu. Įmanoma pikantiška meilės intriga.

2020 Liepos 6 d. Svarstyklių horoskopas

 
Pasyvi diena, verčiau nieko nesiimkite.

2020 Liepos 5 d. Svarstyklių horoskopas

 
Šiandieną galite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, gerbėjai arba jūs įsigysite naujų simpatijų. Galimi ir kitokie džiugūs įvykiai. Jeigu užsiimate pramogų verslu, kūryba, rezultatai išties nenuvils.

2020 Liepos 4 d. Svarstyklių horoskopas

 
Sėkmės metas tęsiasi: aplinkiniai bus jūsų pusėje. Tai padės tvarkant bet kokius reikalus. Tai, ką šiandien atliksite, nulems sėkmę. Sėkmingiausias rytas, tai puiki proga tartis su vadovybe jums aktualiu klausimu, prašyti padidinti atlyginimą, pagerinti darbo sąlygas.

2020 Liepos 3 d. Svarstyklių horoskopas

 
Šiandien užplūs geros emocijos. Pajusite, kad su šeimos nariais neverta pyktis dėl buitinių smulkmenų, skonių skirtumo. Jeigu skleisite šilumą vaikams, artimiesiems, jie atsilygins tuo pačiu. Tikėtinos smagios pramogos, meilės pagundos.

2020 Liepos 2 d. Svarstyklių horoskopas

 
Iki pietų nesiimkite sunkių ir atsakingų darbų: verta daugiau dėmesio skirti nebaigtiems, užvilkintiems darbams. Vėliau atgysite, apims džiugios, pakilios nuotaikos. Vis dėlto esate ganėtinai atsargūs ir apdairūs, kad neįsiveltumėte į jokias avantiūras, nereikalingus ginčus ir mokėtumėte sau pasakyti „ne“.

2020 Liepos 1 d. Svarstyklių horoskopas

 
Patys nieko neskubinkite, viskas susitvarkys savaime. Jei jums reikia rizikuoti, jei norite pasikalbėti svarbiu klausimu su įtakingu asmeniu, vadovu arba mylimu žmogumi, skirkite susitikimą iki pietų.

2020 Birželio 30 d. Svarstyklių horoskopas

 
Atsakingai žiūrėkite į bet kokį naują įsipareigojimą, jeigu neišvengiamai teks jį prisiimti. Atsisakymas neišeitų jums į naudą. Neužsipulkite tų, kurie mąsto kitaip nei jūs.

2020 Birželio 29 d. Svarstyklių horoskopas

 
Daugiau stebėkite nei darykite, tai, kas reikia, įvyks savaime. Tai gera proga patinginiauti, pasinerkite į filosofinius apmąstymus. Vis dėlto pasistenkite įvykdyti anksčiau duotus pažadus artimiesiems, ką nors naudinga nuveikti šeimos labui.

2020 Birželio 28 d. Svarstyklių horoskopas

 
Ši diena jus nustebins šauniais kontaktais, įdomiomis pažintimis, pakvietimais. Galite susitikti žmogų, kurį kažkada pažinojote. Pasikeisite naudinga informacija. Vakare išgirsta naujiena gali jus suneraminti.

2020 Birželio 27 d. Svarstyklių horoskopas

 
Šiandien dienai planuokite kuo daugiau reikalų, metas gana palankus prastumti net ir itin sudėtingus planus.

2020 Birželio 26 d. Svarstyklių horoskopas

 
Svajosite apie malonius susitikimus, keliones. Suintensyvės bendravimas su giminaičiais. Galbūt gausite iš jus dominančio žmogaus laišką, pasiūlymą arba patys teiksite intriguojamus pasiūlymus.