Skorpionas horoskopas


2020 Liepos 10 d. Skorpiono horoskopas

 
Emociškai sunkus laikas, kai svarbu bendrauti su tais, kurie myli, palaiko, ir vengti pavydžių, kerštingų asmenų. Ypač nereikėtų bendrauti, juolab aiškintis santykių, su piktais, kerštingais asmenimis: išprovokuosite intrigas.

2020 Liepos 9 d. Skorpiono horoskopas

 
Galite turėti reikalų, susijusių su investicijomis, indėliais, paskolomis. Jums nestigs praktiškumo, įgyvendinant planus. Tačiau tikėtina sumaištis jausmų srityje, psichologinės ir seksualinės problemos.

2020 Liepos 8 d. Skorpiono horoskopas

 
Dažniau save pagirkite, kuo nors pamaloninkite: esate pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę. Stenkitės visiems linkėti tik gero, nekerštaukite, kad ir kaip jausitės įskaudinti, pažeminti. Neapykanta labiausiai pakenks jums patiems, per ją tapsite labiau pažeidžiami.

2020 Liepos 7 d. Skorpiono horoskopas

 
Tikėtinos problemos, kurios turbūt tiesiogiai jūsų nepalies, bet vers nerimauti dėl kitų žmonių. Turėtų pavykti išsiaiškinti santykius ir jų perspektyvas. Meilės prisipažinimus ir pažadus reikėtų vertinti rimtai, nors kol kas ne viskas atrodo realu.

2020 Liepos 6 d. Skorpiono horoskopas

 
Tinkamas metas gilintis į mokslinę literatūrą. Vakare stenkitės anksčiau eiti miegoti.

2020 Liepos 5 d. Skorpiono horoskopas

 
Šiandien itin domėsitės savo išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, apsirengimo stilių. Neniekinsite ir ūkinio bei protinio darbo. O jeigu užsiimate verslu, kursite planus ateičiai, aptarsite reformas.

2020 Liepos 4 d. Skorpiono horoskopas

 
Darbui ši diena sėkmingiausia savaitėje: gautus naujus dalykinius pasiūlymus priimkite. Būsite veiklūs ir energingi, tad susitelkite į sunkiausius, svarbiausius reikalus. Tik nepiktnaudžiaukite savo sveikata, taip pat kolegų kantrybe ar tariamu vadovo, klientų išsiblaškymu.

2020 Liepos 3 d. Skorpiono horoskopas

 
Bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis. Jūsų jausmai ir emocijos nusidažys ryškiomis spalvomis. Ypač dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems. Iš jų galite sulaukti siurprizų.

2020 Liepos 2 d. Skorpiono horoskopas

 
Pirmoji dienos pusė sėkmingesnė, viskas pavyks beveik savaime. Vėliau įtampa gali augti: ieškokite pagalbininkų darbuose ir labiau pasirūpinkite savo sveikata. Būkite atidūs smulkmenoms, jos bus lemtingos, galinčios viską pakreipti į gera ar į bloga.

2020 Liepos 1 d. Skorpiono horoskopas

 
Nebloga proga tvarkyti skubius darbo reikalus ar ieškoti laikino uždarbio, ypač tiems, kurie verčiasi iš kūrybos. Šios dienos pasiūlymai bus įdomūs, perspektyvūs. Svarbių dalykinių reikalų tvarkymą verta planuoti iki pietų.

2020 Birželio 30 d. Skorpiono horoskopas

 
Geriau seksis tie užsiėmimai, per kuriuos galite nevaržomai demonstruoti savo originalumą, išmonę. Pasireikš šioks toks avantiūrizmas, noras rizikuoti, eksperimentuoti arba viliote vilios meilės romantika, abejotinos pramogos.

2020 Birželio 29 d. Skorpiono horoskopas

 
Nuostabus laikas. Jūs kupini žavesio bei jėgų, traukiate aplinkinių dėmesį. Užmegzkite dalykinės partnerystės ryšius. Jums sekasi ir tvarkant reikalus, ir jausmų srityje. Tikėkite savimi ir žmogumi, kurį mylite.

2020 Birželio 28 d. Skorpiono horoskopas

 
Šiandien turbūt sublizgėsite išmanymu, sugebėjimu organizuoti, vadovauti. Tačiau su namiškiais susitarti bus kur kas sunkiau. Vakare gali kilti nemalonių ginčų.

2020 Birželio 27 d. Skorpiono horoskopas

 
Tinkamas laikas imtis atidėtų darbų, tvarkyti namų, šeimos reikalus.

2020 Birželio 26 d. Skorpiono horoskopas

 
Net ir nedideles problemas patartina spręsti pasitarus su artimaisiais. Taip bus ir ramiau, ir klaidų tikimybė mažesnė. Namų židiniui bei poilsiui gamtoje teikite pirmenybę.