Saulys horoskopas


2020 Liepos 10 d. Šaulio horoskopas

 
Prisiminkite praeities pamokas ir aptiksite visai neblogą išeitį, tik netvarkykite reikalų, susijusių su dideliu turtu, stambiais pinigais. Būkite tolerantiškesni visuomeninei nuomonei, nors dažnai aplinkiniai ir bus neteisūs. Neskubėkite pykti ant antrosios pusės.

2020 Liepos 9 d. Šaulio horoskopas

 
Seksis bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Jums gali pasisekti, jei ieškote galimybių pakeliauti, kontaktų su užsieniečiais, sprendžiate teisinius klausimus. Galima kelionė, pasidalijimas jos įspūdžiais, svečias arba žinia iš toli.

2020 Liepos 8 d. Šaulio horoskopas

 
Pirma dienos pusė sudėtingesnė, kai geriau vengti rizikuoti kelyje, vengti ginčų, nesiaiškinti su niekuo santykių. Tai bus pavojingas laikas, nes sunkiai suvoksite, ką negerai darote, ką netikusio kalbate, kas meluoja, apgaudinėja.

2020 Liepos 7 d. Šaulio horoskopas

 
Domins su užsieniu, kelionėmis susiję klausimai. Būsite psichologiškai įžvalgūs. Kažkas iš draugų gali klausti jūsų patarimo arba prašyti paskolos. Ypatingų emocijų teiks meilė, romantika. Tik nežaiskite jums neabejingo žmogaus jausmais.

2020 Liepos 6 d. Šaulio horoskopas

 
Diena palankesnė vyresnio amžiaus žmonėms. Prieš ką nors kalbėdami gerai pasverkite savo žodžius.

2020 Liepos 5 d. Šaulio horoskopas

 
Tai bus šauni diena, jei pakankamai gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Gali pavykti susitarti dėl įvairiausių dalykų. Net visiškai priešinga nuomonė, skonių skirtumas turėtų praturtinti, o ne išskirti. „Gresia“ stiprus įsimylėjimas.

2020 Liepos 4 d. Šaulio horoskopas

 
Puiki proga siekti bendradarbiavimo, stiprinti partneriškus santykius (dalykinius, santuokinius): kitos savaitės pradžioje jų tvirtumui iškils pavojus. Patartina ieškoti ir naujų sąjungininkų, rėmėjų.

2020 Liepos 3 d. Šaulio horoskopas

 
Palanku imtis kažko naujo, jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai keisti ar patobulinti. Viskas klostysis gerai, jei atliksite būtinus darbus. Jūsų dėmesio gali siekti ypatingas asmuo. Padvelks nauja meile.

2020 Liepos 2 d. Šaulio horoskopas

 
Nuo ryto užgrius įvairiausi rūpesčiai, tačiau šiandien nėra gerai pervargti, tad rinkitės tik tai, kas svarbiausia, na, ir pagalbininkų paieškokite. Po pietų galite susidurti su opozicija tiek šeimoje, tiek darbe.

2020 Liepos 1 d. Šaulio horoskopas

 
Būkite nuoseklūs ir atidūs, o kilusias problemas spręskite iki pietų, tuomet pavyks su daug kuo susitarti, išsklaidyti kieno nors įtarimus, nepasitikėjimą ir įgyti simpatiją. Iki to laiko tinka spręsti sudėtingas darbo problemas, aptarti dalykinius pasiūlymus su partneriais ar vadovu.

2020 Birželio 30 d. Šaulio horoskopas

 
Aktyviai sieksite realizuoti sugebėjimus ir galimybes. Galimas pasiūlymas, susijęs su romantišku pasimatymu arba su įsidarbinimu, tarnybine komandiruote, kelione, pareigų keitimu. Kita vertus, galimas nestabilumas, nesusipratimai.

2020 Birželio 29 d. Šaulio horoskopas

 
Pirma dienos pusė gera ieškoti klaidų ir taisyti senas. Pasistenkite atitaisyti kadaise kam nors padarytą žalą. O reikalų laukia daugiau, nei tikitės. Antrą dienos pusę siekite labiau reikštis: patrauksite įdomių žmonių pagarbų dėmesį.

2020 Birželio 28 d. Šaulio horoskopas

 
Šiandien galite tikėtis susitikimų, kolektyvinių renginių. Jausitės gerbiami, mylimi. Galbūt sublizgėsite talentais ar žavesiu. Vakare nuotaiką gali sudrumsti įvykis, susijęs su vaikais.

2020 Birželio 27 d. Šaulio horoskopas

 
Ši diena palanki atsakingiems reikalams tvarkyti, tinkama svarbiems susitikimams, susitarimams.

2020 Birželio 26 d. Šaulio horoskopas

 
Savo žavesiu žadinsite romantiškas emocijas ir seksualinius troškimus. Jus atakuos draugai ir gerbėjai. Puikus metas užmegzti arba atnaujinti santykius, pradėti viską iš pradžių, jei jums svarbus ryšys patyrė laikiną krizę.