Oziaragis horoskopas


2020 Liepos 10 d. Ožiaragio horoskopas

 
Sudėtingas laikas. Esate be reikalo įsitempę, sunerimę, labai reiklūs sau, artimiesiems, aplinkiniams. Jūsų įtarumas, kaip ir perfekcionizmas, perdėti: leiskite jums padėti, jumis pasirūpinti, leiskite sau ir kitiems būti netobuliems, daryti klaidas.

2020 Liepos 9 d. Ožiaragio horoskopas

 
Pavojinga pervertinti jėgas ir persitempti. Nesiimkite neįmanomo, iš pradžių gerai pagalvokite. Jūsų idėja gali pasirodyti nepraktiška. Tačiau jei tai susiję su menu, labdara, medicina, surizikuoti tikriausiai verta.

2020 Liepos 8 d. Ožiaragio horoskopas

 
Slidus metas, situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Tiktų tvarkyti dalykinius reikalus, bet tik tokiu atveju, jei nesate kategoriški, itin patiklūs, šiandien bus svarbu viską tikrinti. Atidūs būkite savo veikloje antrą dienos pusę: padarytos klaidos pakenks jūsų karjerai.

2020 Liepos 7 d. Ožiaragio horoskopas

 
Tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo planai, jų aptarimas. Iš toli esančio žmogaus galite gauti reikšmingą žinią. Tikėtinos romantiškos fantazijos, geros viltys dėl ateities.

2020 Liepos 6 d. Ožiaragio horoskopas

 
Drąsiai tarkitės, planuokite, rizikuokite: pavyks sumanymą prastumti į priekį.

2020 Liepos 5 d. Ožiaragio horoskopas

 
Tikriausiai turėsite finansinių rūpesčių. Geri santykiai su aplinkiniais padės jums pasijusti saugiau, tad išsakykite savo nerimą, paprašykite patarimo. Galimas daiktas, nepagailėsite pastangų ir pinigų, kad nudžiugintumėte savo vaikus, partnerį.

2020 Liepos 4 d. Ožiaragio horoskopas

 
Nors diena nervinga, daug spėsite atlikti. Pirmas impulsas teisingas, tačiau tvarkydami reikalus nesivadovaukite emocijomis. Verta spręsti susikaupusias finansines problemas: galite rasti naują, anksčiau nepastebėtą išeitį.

2020 Liepos 3 d. Ožiaragio horoskopas

 
Kažkuo gali nustebinti asmuo, kuriam esate neabejingi arba nuo kurio stipriai priklausote. Tikriausiai apsidžiaugsite, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką.

2020 Liepos 2 d. Ožiaragio horoskopas

 
Pirmoji dienos pusė iki pietų palankus metas, tinkamas taikytis, derėtis, dėl ko nors susitarti. Ieškokite sąjungininkų, pagalbininkų. Vėliau sudėtingas laikas, svarbu išlikti ramiems, santūriems.

2020 Liepos 1 d. Ožiaragio horoskopas

 
Prieš reikšdami pretenzijas pamėginkite kitą pateisinti. Ši diena iki pietų leis rasti visus tenkinantį kompromisą, tad neatsisakykite kalbėtis, aiškintis, derėtis. Tai tinkamas metas bendrauti, deryboms, atsakingiems susitarimams.

2020 Birželio 30 d. Ožiaragio horoskopas

 
Pasitikėkite savo jėgomis, tęskite pradėtą darbą, pasirašykite rimtas, subrandintas sutartis. Visgi gali būti, kad jūsų irzlumo protrūkius turės iškęsti partneris bei niekuo dėti žmonės. Pasistenkite išlikti korektiški.

2020 Birželio 29 d. Ožiaragio horoskopas

 
Jūsų nuopelnai pripažįstami visuomenės bei draugų, pelnysite visuotinę pagarbą. Gerai pristatyti nuveiktus darbus, naujas mintis, projektus viešumai. Aplinkinius intriguosite, magiškai trauksite.

2020 Birželio 28 d. Ožiaragio horoskopas

 
Puoselėsite viltis, susijusias su nauju pajamų šaltiniu. Jei ką tik pradėjote dirbti ar ėmėtės reformų, turbūt pasijusite kiek sudirgę. Nedarykite skubotų išvadų.

2020 Birželio 27 d. Ožiaragio horoskopas

 
Diena tinkamas darbo reikalams tvarkyti, jei reikia, kreipkitės patarimo į specialistą.

2020 Birželio 26 d. Ožiaragio horoskopas

 
Neblogai eisis ūkiniai darbai. Tikriausiai jums parūps įvaizdis ir visa, kas padeda atrodyti gražiau bei jaustis šauniau. Galbūt kreipsitės į grožio specialistus su ypatingais pageidavimais. Būsite suprasti ir jūsų lūkesčiai išsipildys.