Mergele horoskopas


2020 Liepos 10 d. Mergelės horoskopas

 
Smulkmeniškų ginčų ir žioplų klaidų metas (bent jau dabar išryškės anksčiau padarytos klaidos). Būkite atidūs skaičiuodami pinigus, pasirašydami dokumentus, vairuodami automobilį. Kad ir kuo užsiimsite, būtina atida.

2020 Liepos 9 d. Mergelės horoskopas

 
Mintys daugiausiai suksis apie sveikatą, darbą, pajamas ir išlaidas. Galbūt išleisite pinigų grožio ir sveikatos atstatymui arba domėsitės kokios nors įrangos pirkimu.

2020 Liepos 8 d. Mergelės horoskopas

 
Pirmą dienos pusę galite susigundyti avantiūra: savisaugos jausmas bus prisnūdęs, tad nejučiomis imsite save apgaudinėti... Šiandien geriau mažiau žadėti, neįsipareigoti, už nieką nelaiduoti. Antrą dienos pusę tiktų spręsti užmokesčio problemas.

2020 Liepos 7 d. Mergelės horoskopas

 
Šiandien jums labai rūpės meilė, seksas, kunkuliuos aistros. Būkite supratingi, atidūs tiems, kuriuos mylite. Turėkite omenyje, kad pavojinga primygtinai reikalauti iš jų dar didesnio dėmesio, brangių dovanų.

2020 Liepos 6 d. Mergelės horoskopas

 
Sėkminga diena, kad ir kuo užsiimsite. Tiks tvarkyti vaikų reikalus. Tai geras laikas dirbantiems kūrybinį darbą, laisvųjų profesijų atstovams.

2020 Liepos 5 d. Mergelės horoskopas

 
Būsite nusiteikę iš peties paplušėti namuose. Galimas daiktas, jums pavyks sukurti jaukią ar net labai modernią, stilingą aplinką. Nepamirškite, kad dar svarbiau yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą ir darną tarpusavio santykiuose su namiškiais.

2020 Liepos 4 d. Mergelės horoskopas

 
Neskubėkite, jums reikia išgirsti savo vidinį balsą. Darykite taip, kaip jaučiate, ir tikrai neapsiriksite. Spręskite šeiminio bendravimo problemas, jums pavyks sutaikyti artimuosius.

2020 Liepos 3 d. Mergelės horoskopas

 
Galimi netikėti susitikimai su žmonėmis, kurie dėl neaiškių priežasčių mintyse nuolat šmėkščiojo pastarosiomis dienomis. Gali užsimegzti svarbus ryšys.

2020 Liepos 2 d. Mergelės horoskopas

 
Susitikimams, reikalams tvarkyti naudinga tik pirmoji dienos pusė, vėliau geriausia laiką leisti namie su artimaisiais. Nebetvarkykite dalykinių reikalų, nebespręskite karjeros klausimų, tik pakenksite savo ateičiai.

2020 Liepos 1 d. Mergelės horoskopas

 
Galima taktiškai išsakyti, kas susikaupė, dalykiniam partneriui, antrajai pusei, draugui, su kuriuo susipykote, ar įkyriam giminaičiui, tai padės išsiaiškinti tikrąją nesklandumų priežastį ir daugiau prie to nebegrįžti.

2020 Birželio 30 d. Mergelės horoskopas

 
Domėsitės profesinėmis, verslo perspektyvomis, kelionėmis. Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą. Galbūt šiokių tokių rūpesčių sukels nesusikalbėjimas su kažkuo iš aplinkinių.

2020 Birželio 29 d. Mergelės horoskopas

 
Svarbių atradimų, susitikimų, lemtingų sprendimų priėmimo metas. Suvokite savo nepaprastumą, aiškinkitės, kas jums svarbiausia meilėje. Gerai tvarkyti įvairius susikaupusius reikalus, tik būkite atidesni smulkmenoms.

2020 Birželio 28 d. Mergelės horoskopas

 
Gali kilti rūpesčių dėl savų ar svetimų pinigų, nuosavybės. Galbūt teks derėtis dėl skolos grąžinimo. Pasaugokite jums vertingus daiktus, dokumentus.

2020 Birželio 27 d. Mergelės horoskopas

 
Tinkamas laikas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti, tačiau labiau pirmoje dienos pusėje.

2020 Birželio 26 d. Mergelės horoskopas

 
Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas arba norimų daiktų pirkimas. Jausite poreikį su kažkuo pasitarti. Tai išties būtų prasminga.