Liutas horoskopas


2020 Liepos 10 d. Liūto horoskopas

 
Tylėjimas – auksas, kurį šiandien verta gausinti. Neskubėkite žadėti, patarinėti, įsipareigoti, kritikuoti ar girti, mat vėliau jus apkaltins neobjektyvumu, neprofesionalumu, melu, priekabiavimu ar pataikavimu. Nepraleiskite progos įgyti gerų mokytojų.

2020 Liepos 9 d. Liūto horoskopas

 
Galimas dalykas, jus itin domins meilė, seksas, erotika, nuotykiai. Asmuo, kuriuo žavitės, turbūt paprašys jūsų patarimo arba parodys išskirtinį dėmesį. Net jei jūsų nuomonės pasirodys skirtingos, noro bendrauti, susižavėjimo dėl to nesumažės.

2020 Liepos 8 d. Liūto horoskopas

 
Saugiausiai, geriausiai jausitės savo namuose, galbūt galite sau leisti pirmą dienos pusę niekur neiti ir atsidėti vien namams, artimiesiems, o ypač mamai. Dabar ryškiau suvoksite savo vidines problemas, tik nepradėkite nieko dramatizuoti.

2020 Liepos 7 d. Liūto horoskopas

 
Iš pat ryto pasistenkite, kad kuo mažiau įtampos būtų santykiuose su namiškiais, kolegomis. Veidmainiauti nereikia, bet pagarba ir mandagumas yra būtini. Gali atsinaujinti ryšiai su senais gerbėjais, simpatijomis.

2020 Liepos 6 d. Liūto horoskopas

 
Tinkama diena spręsti gyvenamosios vietos klausimą. Pasistenkite ištesėti kadaise tėvams, šeimai duotus pažadus.

2020 Liepos 5 d. Liūto horoskopas

 
Gera diena reikalams, susijusiems su mokslu, reklama, scena, žiniasklaida, užsieniu, giminaičiais. Jus gali aplankyti artimas jums žmogus arba būsite pakviesti į svarbų renginį. Fortūna plačiai šypsosis ir meilės bei vaikų srityje.

2020 Liepos 4 d. Liūto horoskopas

 
Reikėtų vengti paviršutiniškumo vertinant situaciją, išgirstas naujienas: galite praleisti gerą pasiūlymą, neįvertinti žmogaus, norinčio su jumis bendrauti, jums padėti ar net mylėti. Galite susidurti su svarbia informacija, reikalingu, naudingu žmogumi, tad turėtumėte būti itin atidūs dalykams, išgirstiems rytą.

2020 Liepos 3 d. Liūto horoskopas

 
Gali kilti idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti buitį, o gal net gyvenimą. Ateis suvokimas, ko labiausiai trūksta iki trokštamos harmonijos. Nusimato verslo, darbo, meilės ar santuokos pasiūlymai. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį.

2020 Liepos 2 d. Liūto horoskopas

 
Netikėkite tais, kurie skubės jums atverti akis, pranešti kai ką sensacinga. Viską tikrinkite patys, netikėkite paskalomis: tikriausiai norima jus supykdyti su mylimu žmogumi arba naudingu dalykiniu partneriu. Verta dažniau tartis su draugais, atsižvelgti į giminaičių nuomonę.

2020 Liepos 1 d. Liūto horoskopas

 
Šiandien kai kas gali pasikeisti jūsų naudai, tad iki pietų galima rizikuoti ir žengti svarbų žingsnį. Pirma dienos pusė bus geras laikas tvarkyti finansinius, socialinius, buitinius reikalus. Pasirašinėkite sandorius, naujas darbo ar partnerystės sutartis.

2020 Birželio 30 d. Liūto horoskopas

 
Turėtumėte sėkmingai tvarkyti įvairius reikalus, finansinius susitarimus. Tačiau gali pasireikšti sunkiai valdomos aistros, ypatingas godumas ar pan. Kažkas tai gali pavadinti piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi.

2020 Birželio 29 d. Liūto horoskopas

 
Gilinkitės į esmines savo gyvenimo problemas ir ilgam atsiminkite, ką suprasite: tai galimybė atgauti vidinę harmoniją, išspręsti sudėtingas šeimos bendravimo problemas. Nesibaiminkite netikėtų posūkių tvarkydami reikalus, asmeniniame gyvenime, meilės santykiuose.

2020 Birželio 28 d. Liūto horoskopas

 
Galite pasijusti tampomi į skirtingas puses. Netikėtų reikalavimų, prašymų ims kelti dalykiniai partneriai, aplinkiniai, artimieji. Būkite nuoširdūs, neveidmainiaukite, antraip galite suklaidinti kitus žmones.

2020 Birželio 27 d. Liūto horoskopas

 
Diena tinkama paskubinti seną, įstrigusį reikalą, bet skubinkite protingais argumentais, o ne spaudimu, jėga.

2020 Birželio 26 d. Liūto horoskopas

 
Aktyviai reikšitės namuose ir pažįstamų tarpe. Tačiau nuotaikos ir emocijos bus itin nepastovios. Tikėtinas romantiškas pasimatymas, nekasdieniška pramoga, renginys ar pobūvis.