Jautis horoskopas


2020 Liepos 10 d. Jaučio horoskopas

 
Nekurkite finansinių planų, nesiskolinkite, venkite įsipareigoti tvarkydami piniginius, turto reikalus, nesivelkite į avantiūras dėl pinigų. Pavojinga aiškintis santykius su antrąja puse.

2020 Liepos 9 d. Jaučio horoskopas

 
Nepatartina pernelyg paskęsti smulkmenose, bandykite užčiuopti visumą. Neplanuotai galite išleisti pinigų būsimo laisvalaikio malonumams, keistiems pirkiniams, naujo įvaizdžio formavimui, kosmetinėms procedūroms.

2020 Liepos 8 d. Jaučio horoskopas

 
Rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, paskelbti jūsų idėjas, nušviesti veiklą. Vis dėlto diena dvilypė, tad turite labiau save kontroliuoti: netinkamas žodis, neapgalvotas veiksmas, ir kils nemenkas skandalas, pakenksiantis jūsų garbingam vardui, prestižui, įtakai visuomenėje.

2020 Liepos 7 d. Jaučio horoskopas

 
Pasižymėsite ypatingu egocentriškumu. Iš ryto dėl to galite prisidaryti problemų. Jei nenorite pakliūti į nemalonę, viską darykite nuosekliai, apgalvotai, taktiškai bendraukite. Vakare jus gali kažkas nudžiuginti.

2020 Liepos 6 d. Jaučio horoskopas

 
Diena sėkmingas imtis ko nors nauja, svarbaus. Pasiteisins pamatuota rizika. Iki pavakarės geras laikas atsakingiems susitikimams: jūs padarysite reikalingą įspūdį ir gausite, ko norite.

2020 Liepos 5 d. Jaučio horoskopas

 
Šiandien staiga pajusite, kad viskas turi savo pasekmes, įžvelgsite paslėptus dalykus. Arba susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu. Būsite linkę žavėtis tuo, kas paslaptinga ar ypač meniška.

2020 Liepos 4 d. Jaučio horoskopas

 
Ilgai puoselėta svajonė gali išsipildyti. Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. Beje, pasistenkite ne tik girdėti kitų nuomonę, bet ir savo neprarasti, mažiau klausykitės draugų, aplinkinių įkalbinėjimų, labiau vadovaukitės savo vidiniu balsu.

2020 Liepos 3 d. Jaučio horoskopas

 
Šiandien seksis daryti įspūdį bendraminčių grupei, priešingai lyčiai. Kuo keisčiau elgsitės, tuo labiau intriguosite ir žavėsite aplinkinius. Tik nepersistenkite, kad nekiltų problemų. Venkite svaigalų, kvaišalų, nepiktnaudžiaukite vaistais.

2020 Liepos 2 d. Jaučio horoskopas

 
Iki pietų sėkmingas metas, puikus susitikti su bendraminčiais, pasilabinti su geriausias savo draugais. Išklausykite jų nuomonės, patarimų. Vėliau nemalonus laikas: trikdžiai, seni nebaigti darbai, neįvykdyti pažadai, skolos.

2020 Liepos 1 d. Jaučio horoskopas

 
Praregėjimų diena, tik reikia kiek atsitraukti nuo situacijos, į viską pažvelgti iš šalies ir be emocijų. Gautos naujienos, pokalbiai ir susitikimai iki pietų padės įgyvendinti svarbų sumanymą. Būkite ryžtingi, pasieksite savo.

2020 Birželio 30 d. Jaučio horoskopas

 
Turėsite nemažai reikalų. Nusimato svarbios pažintys, sutartys, naujienos. Blaiviai vertinkite bet kokią gaunamą informaciją, „persijokite” pasiūlymus, ypač tuos, kurie reikalauja nemažų išlaidų, rizikos.

2020 Birželio 29 d. Jaučio horoskopas

 
Ypatingas laikas, nepraleiskite jums skirtos progos. Svarbu įsiklausyti į draugų patarimus. Drąsiai vadovaukitės pirmu įspūdžiu, pirma į galvą šovusia mintimi. Dabar turite realią galimybe viską pakeisti savo naudai. Tikri draugai padės jums ir jūsų šeimai, o tie, kurie jais dedasi, tiesiog gražiai šnekės.

2020 Birželio 28 d. Jaučio horoskopas

 
Nors nestokosite energijos bei iniciatyvos rimtai darbuotis, bet namiškiai kels griežtus reikalavimus, varžys jūsų dienotvarkę. Nepaisant to artėsite prie tikslo.

2020 Birželio 27 d. Jaučio horoskopas

 
Ši diena tinkamas svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti. Su vyresniais už save nesiginčykite.

2020 Birželio 26 d. Jaučio horoskopas

 
Būsite nusiteikę politikuoti, diskutuoti apie globalines problemas, apie keliones, užsienį, svetimas kultūras ir pan. Tikriausiai turėsite neprastų pašnekovų, tad pasikeitimas informacija bus naudingas.