Dvyniai horoskopas


2020 Liepos 10 d. Dvynių horoskopas

 
Neskubėkite vertinti, rūšiuoti, apsispręsti, kai kas dar gali kardinaliai pasikeisti ir vėliau gailėsitės šios dienos kategoriškų pareiškimų. Deja, jūsų „teisybės“ indikatoriai šiuo metu gali būti kiek sugedę… Labiau paisykite antrosios pusės nuomonės, patarimų, pastabų.

2020 Liepos 9 d. Dvynių horoskopas

 
Reikėtų viską nuosekliai suplanuoti ir nesiblaškyti bei suvaldyti ambicijas. Yra tikimybė, kad asmeniniai santykiai pakryps ne ta linkme. Juos pataisyti galite nuoširdžiu pokalbiu, atsivėrimu, motyvuotu atsiprašymu, jei tokiam yra priežasčių.

2020 Liepos 8 d. Dvynių horoskopas

 
Netvarkykite jokių finansinių reikalų, nepirkite brangių daiktų neatsižvelgę į antrosios pusės valią, kitaip galite patirti nusivylimą, nuostolių. Svarbesniems finansiniams susitarimams neblogas laikas iki pietų.

2020 Liepos 7 d. Dvynių horoskopas

 
Šiandien verta pasistengti, kad užsitikrintumėte finansinį stabilumą, įsidarbintumėte ar pan. Pokalbis su vadovu tikriausiai bus vaisingas. Jei atostogaujate, taip palepinkite kūną ir sielą, kad būtų naudinga sveikatai ir grožiui, o ne atvirkščiai.

2020 Liepos 6 d. Dvynių horoskopas

 
Ši diena palanki susitikti su seniai matytais draugais, pasėdėti gamtoje.

2020 Liepos 5 d. Dvynių horoskopas

 
Tikriausiai pajusite, kad jūsų galvoje gimsta naujos viltys bei užmojai. Tai išties nebloga diena kurti planus, peržiūrėti gyvenimo pamokas, įvertinti savo klaidas ir patirtį. Labai trauks gražūs daiktai, meno kūriniai. Galite kažką įsigyti arba įsimylėti.

2020 Liepos 4 d. Dvynių horoskopas

 
Tinkamas metas imtis to, kam niekaip negalite prisiruošti. Tai, ką šiandien pradėsite ir nuveiksite, bus stabilu, atneš sėkmę, padės pelnyti aplinkinių pagarbą. Rytą sėkmingiausias laikas, kai viskas priklauso nuo jūsų valios, tik tarkite žodį

2020 Liepos 3 d. Dvynių horoskopas

 
Atrodysite įdomūs, paslaptingi, o galbūt patys intuityviai prisiliesite prie kažkokios paslapties ir pasijusite keistai suintriguoti, susižavėję. Siurprizų galite tikėtis iš artimųjų, draugų, pažįstamų.

2020 Liepos 2 d. Dvynių horoskopas

 
Iki pietų pasyvus metas, tinkamas vien atidėtiems, nebaigtiems reikalams tvarkyti. Po pietų imkitės to, kas jums svarbu. Tiesa, nebus lengva rasti teisingo sprendimo: kam nors vis tiek neįtiksite, kas nors vis tiek piktinsis, reikš pretenzijas, provokuos.

2020 Liepos 1 d. Dvynių horoskopas

 
Ramybės ir slaptos sėkmės laikas: verta atsiriboti nuo bet kokių rūpesčių, nereikalingo bendravimo. Dėl nieko griežtai neįsipareigokite, nedarykite to, ko nesinori.

2020 Birželio 30 d. Dvynių horoskopas

 
Susikaupusios problemos reikalaus rimtos analizės. Mažiau klausykite gandų, apkalbų ir visur remkitės realiais faktais. Venkite rizikuoti tuo, ką dabar turite, ir pulti prie naujovių vien iš smalsumo.

2020 Birželio 29 d. Dvynių horoskopas

 
Nepersidirbkite, savaime galimi naudingi pokyčiai. Nieko nesiekite jėga: geriausi dalykai šiuo metu vyks patyliukais, slapčiomis. Beje, antra dienos pusė gera konfidencialiems susitarimams.

2020 Birželio 28 d. Dvynių horoskopas

 
Rūpės susitikimai su draugais, pasilinksminimai, nuotykiai, erotika. Iš pažįstamo žmogaus galite sužinoti jaudinamą naujieną. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas.

2020 Birželio 27 d. Dvynių horoskopas

 
Penktadienis gana sėkmingas, draugų padedami galite išspręsti seną problemą.

2020 Birželio 26 d. Dvynių horoskopas

 
Kažkoks pomėgis ar stiprus interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su sportu, kūryba, pasimatymu, kolektyviniu sambūriu ar draugų vizitais.