Dienos horoskopas


2019 Gegužės 23 d. Žuvų horoskopas

Dieną praleiskite namuose ir skirkite tik artimiesiems, kelionėms, viešnagėms ne pats geriausias metas. Gerai pailsėkite, atsipalaiduokite ir iki soties išsimiegokite.

2019 Gegužės 23 d. Vandenių horoskopas

Laukia susitikimai su seniai matytais žmonėmis. Atgaivinkite nutrūkusius ryšius, susitikite su vaikystės draugais.

2019 Gegužės 23 d. Ožiaragio horoskopas

Bus palanku susitikti su svarbiais asmenimis, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai ar uždarbiui.

2019 Gegužės 23 d. Šaulio horoskopas

Jausitės puikiai, būsite energingi. Tai gera proga pakovoti dėl jums svarbaus žmogaus dėmesio.

2019 Gegužės 23 d. Skorpiono horoskopas

Puiku spręsti problemas, susijusias su tėvų ir vaikų santykiais. Šiomis dienomis netikėtai gali atsinaujinti senas meilės ryšys, tik neatsisakykite neplanuotos viešnagės, kelionės.

2019 Gegužės 23 d. Svarstyklių horoskopas

Bendravimo metas: raskite laiko pasikviesti į namus senų tikrų draugų. Praeities prisiminimai nuramins ir įkvėps naujiems sumanymams!

2019 Gegužės 23 d. Mergelės horoskopas

Palankus metas susitikti, bendrauti su tais žmonėmis, kurie jums yra sektini pavyzdžiai ar kurie gali padėti spręsti su karjera susijusias problemas.

2019 Gegužės 23 d. Liūto horoskopas

Diena puikiai tiktų įteikti susitaikymo dovaną draugui, mylimam asmeniui, sutuoktiniui ar tėvams. Verta analizuoti nesutarimų priežastis.

2019 Gegužės 23 d. Vėžio horoskopas

Kiek nervingas metas, tad sąmoningai venkite ginčų, taip pat nereikalingos rizikos kelyje. Svarbesnius pokalbius bei susitikimus verta atidėti.

2019 Gegužės 23 d. Dvynių horoskopas

Geriausia leisti laiką namie su artimaisiais arba šeimos draugais. Kuo daugiau dėmesio skirkite savo porai. Beje, gali užsimegzti perspektyvus romantiškas ryšys.

2019 Gegužės 23 d. Jaučio horoskopas

Būsite nusiteikę gana dalykiškai, tai neblogas laikas neoficialioje aplinkoje aptarti jūsų veiklai svarbius klausimus. Palankios sveikatingumo procedūros.

2019 Gegužės 23 d. Avino horoskopas

Nuotaikos pakilios, romantiškos, laukia pasisekimas tarp priešingos lyties atstovų.

2019 Gegužės 22 d. Žuvų horoskopas

Diena gali pažerti lemtingų sutapimų, įvykių ir atsitiktinumų. Noriai bendrausite su aplinkiniais, megsite naujas pažintis. Išaugs jūsų kūrybinės galios, o prabudęs intuityvusis avantiūrizmas suteiks drąsos jų įkūnijimui.

2019 Gegužės 22 d. Vandenių horoskopas

Domėsitės profesinėmis, verslo perspektyvomis. Galbūt įsigysite planuotą prekę, sudarysite sandorį. Tačiau galite gauti ir abejotiną pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti.

2019 Gegužės 22 d. Ožiaragio horoskopas

Šiandien būsite itin aktyvūs ir fizine, ir protine, ir emocine prasme. Per didelis greitis ir ekscentriškumas gali sukelti tam tikrų rizikų. Yra pavojus susižeisti ar sužeisti kitą žmogų.