Dienos horoskopas


2020 Vasario 27 d. Žuvų horoskopas

 
Vakare džiaugsmą pakeis nusivylimas (kai kam – šokas). Saugokite gerus santykius su vaikais, mylimu asmeniu bei kolegomis, taip pat savo sveikatą.

2020 Vasario 27 d. Vandenių horoskopas

 
Neskubinkite įvykių eigos, neviršykite savo įgaliojimų, nespauskite nuo jūsų priklausančių žmonių, kažkiek viskas ims palankiau dėliotis rytoj. Vakare neišsiliekite ant mylimo žmogaus ar savo vaikų.

2020 Vasario 27 d. Ožiaragio horoskopas

 
Tai komplikuotų permainų metas, kai atsiveria naujos perspektyvos, tačiau neskubėkite , jos gali apgauti, suklaidinti. Pasisaugokite spąstų. Vakare neverta ginčytis su tėvais.

2020 Vasario 27 d. Šaulio horoskopas

 
Venkite konfliktų: dėl nesutarimų galite prarasti tvirtą pagrindą po kojomis. Mažiau tikėkitės iš šios dienos pažadų, patys irgi neįsipareigokite, būkite kuklesni, atsargesni.

2020 Vasario 27 d. Skorpiono horoskopas

 
Nepalankus laikas spręsti finansinius klausimus, netinka pasirašyti svarbių finansinių dokumentų ar net žodžiu įsipareigoti. Vakare itin atsargiai važinėkite, nesivelkite į konfliktus su kolegomis, bendrakeleiviais, kaimynais, giminaičiais.

2020 Vasario 27 d. Svarstyklių horoskopas

 
Nepanikuokite, nepradėkite maištauti, viskas išsispręs, bet ne dabar, ko gero, rytoj. Tad ką galite, atidėkite, o šiandien ilsėkitės, nieko rimto neveikite.

2020 Vasario 27 d. Mergelės horoskopas

 
Nors turite daug gerbėjų bei atsidavusių draugų, karštakošišku, neapgalvotu žodžiu galite juos prarasti. Vakaras sunkus: jūsų reakcija į pastabas bus pernelyg nervinga, nesureikšminkite to, ką išgirsite.

2020 Vasario 27 d. Liūto horoskopas

 
Pavojingas laikas jūsų karjerai: netikslus sprendimas, klaida dirbant ar bendraujant gali užkirsti kelią ateities perspektyvoms, todėl nesiimkite nieko atsakingo, nesiginčykite su viršesniais.

2020 Vasario 27 d. Vėžio horoskopas

 
Žmogiškumas, šiluma šiandien – itin vertinga savybė, nes aplinkiniai dažnai bus nervingi, nesupratingi ar nelaimingi, tad pasiruoškite jiems padėti išmintingai patardami, nuramindami. Vis dėlto susitikimams su užsieniečiais ar įtakingais asmenimis tinkamas laikas.

2020 Vasario 27 d. Dvynių horoskopas

 
Jaudinatės be reikalo, to nereikėtų daryti. Viskas yra kiek geriau, tačiau tai suvoksite ir pajusite ne iš karto (ko gero, rytoj). Šiandien, deja, tikėtinas planų suirimas, nemalonios išlaidos.

2020 Vasario 27 d. Jaučio horoskopas

 
Nors vieniems bus sunku, aplinkinių įtakos reikėtų vengti. Beje, per partnerius, sąjungininkus galimi nemalonumai. Tik būkite atidūs, kad patys su jais nesugadintumėte santykių, kad nesusipyktumėte su sutuoktiniu. Vakare ypač prireiks antrosios pusės ramaus, užjaučiančio žodžio.

2020 Vasario 27 d. Avino horoskopas

 
Dažniau šypsokitės ir neprarasite savitvardos bei kantrybės dėl niekų: šių savybių gali prireikti esant kur kas rimtesnei situacijai. Siekite viską daryti atsakingai, kokybiškai, atsargiai (galimos traumos).

2020 Vasario 26 d. Žuvų horoskopas

 
Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti savo namų jaukumo bei šeimos labui. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį ar naudingų patarimų.

2020 Vasario 26 d. Vandenių horoskopas

 
Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Šiandien sužinosite svarbių dalykų ir turbūt rasite išmintingą būdą susikaupusioms problemoms spręsti. Galima netolima kelionė.

2020 Vasario 26 d. Ožiaragio horoskopas

 
Rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Būkite atidesni, jei teks derėtis, imti ar teikti paskolą. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų.