Dienos horoskopas


2019 Rugsėjo 18 d. Žuvų horoskopas

Venkite svarbių susitikimų, nepriiminėkite atsakingų sprendimų, tai diena, kai jus bus lengva prispausti ir priversti pasielgti prieš savo valią. Vėliau galite gailėtis dėl skuboto šios dienos apsisprendimo.

2019 Rugsėjo 18 d. Vandenių horoskopas

Nesižvalgykite atgal, ženkite pirmyn. Tai naudinga diena, atnešanti netikėtą sėkmę.

2019 Rugsėjo 18 d. Ožiaragio horoskopas

Daug kuo sėkminga diena: lengvai dėl visko susitarsite, gausite tai, ko sieksite. Palanku užsiimti aktyvia veikla, tvarkyti tarnybinius reikalus. Nebūkite kategoriški su vyresniais už jus asmenimis ir tėvais.

2019 Rugsėjo 18 d. Šaulio horoskopas

Pavyks teisingai įvertinti ateities perspektyvas. Gera proga rizikuoti tvarkant reikalus, susijusius su užsieniu, užsieniečiais (tiesa, kai nepavojinga ką nors prarasti). Būkite atkaklesni gindami savo teises, įtaką darbe, veikloje.

2019 Rugsėjo 18 d. Skorpiono horoskopas

Būkite atsargūs ir saikingi: nepajusite, kaip perlenksite lazdą ir išprovokuosite nereikalingą konfliktą. Jus supykdyti, įsiutinti nebus sunku, tad nepasiduokite galimai provokacijai. Kol nenurimsite, nieko rimto nesiimkite.

2019 Rugsėjo 18 d. Svarstyklių horoskopas

Būkite ryžtingi, jeigu teks spręsti jums svarbius klausimus. Beje, verta pamąstyti (ir ne tik), su kuo pribrendo laikas nutraukti santykius.

2019 Rugsėjo 18 d. Mergelės horoskopas

Galimi naudingi susitikimai, pokalbiai, jums palankūs sprendimai darbe. Tinkamas laikas sveikatai stiprinti.

2019 Rugsėjo 18 d. Liūto horoskopas

Naudinga diena neryžtingiems asmenims, niekaip negalintiems į akis pasakyti tiesos ar nutraukti nereikalingus, žalingus santykius. Kita vertus, diena tinkama taip pat ir romantiškiems pokalbiams bei susitikimams.

2019 Rugsėjo 18 d. Vėžio horoskopas

Neverta tiesiogiai veltis į konfliktus, stenkitės nereaguoti į provokacijas, nors bus sunku susitvardyti, neišsakyti visko, kas susikaupė, darbe, namuose. Maištas dabar bus nelabai efektyvus, geriau pasaugokite sveikatą ir pataupykite jėgas kitam kartui.

2019 Rugsėjo 18 d. Dvynių horoskopas

Aktyvios veiklos metas, kada galima aiškintis santykius darbe. Siekite diplomatiško bendravimo.

2019 Rugsėjo 18 d. Jaučio horoskopas

Palankus metas drąsiai reikšti savo nuomonę ir pakovoti už savo teisių pripažinimą. Gerai aptarinėti svarbius reikalus, pasirašyti ilgalaikius susitarimus. Tinka užmegzti tiek dalykinius, tiek asmeninius ryšius.

2019 Rugsėjo 18 d. Avino horoskopas

Ši diena atneš sėkmę lemtingoje kovoje, todėl būkite atkaklūs. Verta priimti sprendimus, kuriems ilgai ruošėtės, tiek dėl karjeros, tiek dėl asmeninio gyvenimo. Tai, ką šiandien nuspręsite, sustiprins jūsų poziciją.

2019 Rugsėjo 17 d. Žuvų horoskopas

Seksis organizuoti, plėsti visuomeninius ryšius. Gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu. Galite sulaukti reikalingos pagalbos ir padrąsinimų. Regis, pavyks išspręsti rimtą problemą.

2019 Rugsėjo 17 d. Vandenių horoskopas

Diena sėkminga dalykinei veiklai. Visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Šiandieniniai planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jei tik sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek.

2019 Rugsėjo 17 d. Ožiaragio horoskopas

Rimtai apsvarstykite su galimomis permainomis susijusius siūlymus. Rezultatas turėtų nenuvilti. Sulauksite malonaus dėmesio iš nepažįstamo asmens. Galite gauti žinią iš užsienio arba ruoštis į kelionę, renginį.