Dienos horoskopas


2019 Liepos 19 d. Žuvų horoskopas

Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, net jei tai būtų vaikų paslaptys.

2019 Liepos 19 d. Vandenių horoskopas

Darbe jums turėtų sektis, tik apčiuopiami rezultatai arba atpildas neskubės. Gali būti, kad norint išsireikalauti to, ką užsidirbote, teks pabūti neįprastai įkyriems ir atkakliems.

2019 Liepos 19 d. Ožiaragio horoskopas

Jus gali užgriūti nenumatyti darbai ar rūpesčiai, susiję su technika, remontu. Nejučia galite susižavėti paslaptingu asmeniu arba kažkieno idėjomis. Arba patys padarysite įspūdį aplinkiniams savo keistumais.

2019 Liepos 19 d. Šaulio horoskopas

Aktualūs gali būti draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Staiga užsimezgęs ar atsinaujinęs ryšys suteiks naujų galimybių draugystei arba dalykiniams tikslams. Kita vertus, nesitikėkite ką nors gauti už dyką.

2019 Liepos 19 d. Skorpiono horoskopas

Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, objektyviai suvokti, jums gali prireikti tarpininkų pagalbos arba geranoriškai nusiteikusių žmonių patarimų. Kita vertus, suinteresuotus asmenis glumins jūsų keisti argumentai, išsisukinėjimai.

2019 Liepos 19 d. Svarstyklių horoskopas

Regis, labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių sveikata, teisinga mityba, švara, higiena, grožiu. Galimos mintys apie tolimą kelionę, naują karjerą. Saugokitės traumų, venkite aplaidumo, darbų saugos taisyklių pažeidinėjimo.

2019 Liepos 19 d. Mergelės horoskopas

Trokšite jaudinamų įspūdžių, romantikos. Regis, dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Tačiau nelengva bus darbe, tad nuotaikos ir susitarimai kaitaliosis.

2019 Liepos 19 d. Liūto horoskopas

Trumpalaikiai ir įprastiniai darbai šiandien eisis kaip iš pypkės. Tačiau galite pajusti nuovargį ar netgi keistą silpnumą. Draugystė ir meilė tikriausiai sukels keistų abejonių, nerimo.

2019 Liepos 19 d. Vėžio horoskopas

Galite gauti žinią iš toli arba susijusią su studijomis, teisinėmis peripetijomis, aktualią jums arba artimam žmogui. Ji sukels jaudulio ir aibę klausimų. Saugokite sveikatą, nepersidirbkite ir nekonfliktuokite su kolegomis, klientais.

2019 Liepos 19 d. Dvynių horoskopas

Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės, nuomos, komercinius reikalus. Tikriausiai ieškosite galimybių nesunkiai pralobti arba tokia galimybė bus reali, tačiau ims slysti iš rankų. Galite patirti abejotinų gundymų.

2019 Liepos 19 d. Jaučio horoskopas

Būkite apdairūs ir pareigingi. Galbūt tuomet pajudės į priekį reikalai, susiję su įstrigusiais darbais ar biurokratinėmis operacijomis. Vis dėlto, bus nelengva. Keistų įtarimų, nepasitikėjimo gali sukelti artimas žmogus.

2019 Liepos 19 d. Avino horoskopas

Tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai, slapta. Lengva įsivelti į intrigas, nepadorius žaidimus bei aferas. Gresia apsinuodijimas svaigalais. Atsargiai elkitės vandens telkiniuose.

2019 Liepos 18 d. Žuvų horoskopas

Viskas gali apvirsti aukštyn kojomis, tad mažiau planuokite. Atsiskleis nepatikimi asmenys, draugai apgavikai. Tai netikusi diena dalykiniams susitikimams.

2019 Liepos 18 d. Vandenių horoskopas

Nerizikuokite nei važinėdami, nei dirbdami, nei įsipareigodami. Jei jums trūks pasitikėjimo savimi, paprašykite gero draugo patarpininkauti.

2019 Liepos 18 d. Ožiaragio horoskopas

Tuščia mėginti ką nors suprasti ir paaiškinti, ypač vaikams, sutuoktiniui, mylimam žmogui. Nederėtų priiminėti sprendimų, susijusių su kelione, užsieniečiais. Įvykių prasmė šiandien gali atsiverti netikėtai su kuo nors bendraujant, ką nors skaitant, žiūrint televizorių, klausantis radijo ir pan.