Dienos horoskopas


2019 Rugpjūčio 18 d. Žuvų horoskopas

Gali atsirasti naujų tobulėjimo galimybių. Galbūt kažkoks užsiėmimas, pasiūlymas padės jums plėsti akiratį, atvers kelią į dar jums nežinomą sferą. Bet kuriuo atveju, ramybės neduos su ateitimi susiję klausimai.

2019 Rugpjūčio 18 d. Vandenių horoskopas

Nesiekite pakeisti nusistovėjusios tvarkos ar kieno nors pažiūrų. Nebent tai taikytumėte asmeniškai sau. Gali atsirasti reikalų, susijusių su skolomis, svetimais pinigais, pamestais ar atrastais daiktais, dokumentais.

2019 Rugpjūčio 18 d. Ožiaragio horoskopas

Asmeniniai santykiai nedžiugins tik tuo atveju, jeigu nesugebėsite priimti kito žmogaus tokio, koks jis yra. Jūsų valioje labiau suartėti, įžiebti meilę, aistrą.

2019 Rugpjūčio 18 d. Šaulio horoskopas

Mielai tvarkysite savo aplinką ir užsiimsite asmenine higiena, sveikatos profilaktika. Jeigu pradėsite aktyviau mankštintis, laikytis sveikos mitybos principų, tobulinti įvaizdį, tai rezultatų ilgai laukti nereikės.

2019 Rugpjūčio 18 d. Skorpiono horoskopas

Tikriausiai maloniai leisite laiką su artimaisiais, vaikais. Turėtumėte patirti žavių akimirkų. Galimi reikalai, susiję su pramogų verslu, šou renginio ar pobūvio organizavimu. Galite gauti gerų žinių iš užsienyje esančio asmens.

2019 Rugpjūčio 18 d. Svarstyklių horoskopas

Regis, būsite patenkinti atlikto darbo rezultatais. Tikėtina, kad gerą kokybę įvertins ir užsakovai, klientai, ir tai atneš naudos. Vakaras gali būti romantiškas ar šiaip smagus.

2019 Rugpjūčio 18 d. Mergelės horoskopas

Jums reikėtų kuo daugiau būti gryname ore, vaikščioti ar važinėtis dviračiu. Aplankykite gerą draugą, giminaitį. Seksis sklandžiai perteikti savo mintis. Galite sužinoti naujieną apie pažįstamą asmenį. Džiugins meilės apraiškos.

2019 Rugpjūčio 18 d. Liūto horoskopas

Labai tikėtina, kad pasipildys jūsų piniginė ar banko sąskaita. Turbūt pagaliau pasijusite įvertinti. Jeigu ne pinigais, tai išreikšta pagarba, naudingu pasiūlymu. Arba tiesiog vykusiai investuosite pinigus, įsigysite norimą pirkinį.

2019 Rugpjūčio 18 d. Vėžio horoskopas

Lydės gera nuotaika ir sėkmė smulkiuose darbuose bei laisvalaikio užsiėmimuose. Regis, būsite tokie neabejingi kitiems, kad kiekvieno pašnekovo rūpestis ar asmeninė problema taps ir jūsų rūpesčiu.

2019 Rugpjūčio 18 d. Dvynių horoskopas

Regis, jus užplūs vienatvės jausmas, intymumo ilgesys, poetiškas, lyriškas arba filosofiškas nusiteikimas. Galite kantriai laukti mielo jums žmogaus skambučio ar laiško. Patys iniciatyvos beveik nerodysite.

2019 Rugpjūčio 18 d. Jaučio horoskopas

Pasijusite esą žavūs ir protingi. Smagiai praleisti laiką jums padės draugai, gerbėjai. Galite tikėtis supratimo, populiarumo, o gal net jaudinančio meilės nuotykio.

2019 Rugpjūčio 18 d. Avino horoskopas

Galite pakliūti į įtakingą draugiją ir padaryti jai deramą įspūdį. Derėtų pasidomėti artimų žmonių problemomis. Gali būti, kad kažkam reikia jūsų pagalbos, meilės, užuojautos.

2019 Rugpjūčio 17 d. Žuvų horoskopas

Sėkminga diena: netikėtai gali išsipildyti sena svajonė ar ateiti nuoširdi pagalba, patarimas. Šios dienos pamokymai, dalykiniai pasiūlymai itin vertingi. Svarbūs bus susitikimai, pokalbiai su užsieniečiais, dvasininkais.

2019 Rugpjūčio 17 d. Vandenių horoskopas

Jei šiandien netyčia su kuo nors susipažinsite, tai gali virsti tikra bičiulyste. Pasireikš tikrieji draugai: jie padės teisingai apsispręsti jums svarbiu klausimu. Pagaliau pavyks įveikti vidinę krizę, rasti išeitį finansiniu klausimu.

2019 Rugpjūčio 17 d. Ožiaragio horoskopas

Tampate objektyvūs ir teisingi, tad pasistenkite įvertinti geriausias mylimo žmogaus puses. Palanku rinktis pagalbininkus, veiklos partnerius, aptarinėti su jais veiklos plėtimo perspektyvas. Puikus laikas priimti svečius, ypač iš toli atvykusius.