Dienos horoskopas


2020 Sausio 18 d. Žuvų horoskopas

Diena palanki, tad džiaukitės tuo, ką turite, nesistenkite gerinti situacijos, pergudrauti likimo: šiuo metu galite nukentėti per avantiūras ne tik darbo, bet ir meilės sferoje.

2020 Sausio 18 d. Vandenių horoskopas

Ar jūsų norai bei jausmai pamatuoti? Būkite kuklesni, nepersistenkite. Mąstykite, kaip taisyti esamą padėtį. Tiesa, dabar dar nieko nekeiskite. Mokėkite prisipažinti, kur esate kalti, ir nekaltinti, nesmerkti kitų.

2020 Sausio 18 d. Ožiaragio horoskopas

Mažiau planuokite, jūsų laukia partnerių, sutuoktinio staigmenos. Bet kokiu atveju gali tekti keisti sprendimus. Įprastiems dalykams, veiksmams skirkite daugiau laiko: galimos nuo jūsų nepriklausančios kliūtys.

2020 Sausio 18 d. Šaulio horoskopas

Greičiau pavargsite, tad pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo bei sunkių, nemalonių darbų. Atidžiau dirbkite su dokumentais. Galimos problemos šeimoje dėl seno meilės romano ar netikusio vaikų elgesio. Stiprinkite sveikatą.

2020 Sausio 18 d. Skorpiono horoskopas

Jūs stipriai veikiate artimus žmones, aplinkinius, tačiau ar esate teisūs, pasakys ši diena: jei nieko bloga neįvyks, o išties pasiseks, jūsų dabartinis pasirinkimas teisingas, jei atvirkščiai, pradėkite analizuoti, ką darote ne taip?

2020 Sausio 18 d. Svarstyklių horoskopas

Neskubėkite sakyti „op“, net jei reikalai aiškiai ims judėti jums palankia linkme, nes tai dvilypis metas. Itin apdairiai pasirašinėkite dokumentus, neįsipareigokite gerai neapsvarstę.

2020 Sausio 18 d. Mergelės horoskopas

Nesivelkite į finansines ar meilės intrigas. Daugiau dėmesio skirkite mylimam asmeniui ir būkite pasiruošę staigmenai per kažkada mylėtą žmogų.

2020 Sausio 18 d. Liūto horoskopas

Tai gera diena atsakingam pokalbiui su vadovu ar įtakingu asmeniu: siūlykite savo idėjas. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti. Nebūkite pernelyg reiklūs artimiesiems.

2020 Sausio 18 d. Vėžio horoskopas

Naudinga diena. Turite puikią galimybę išspręsti ankstesnes problemas. Tinkamas metas susitikimams su užsieniečiais, kelionių dokumentams tvarkyti.

2020 Sausio 18 d. Dvynių horoskopas

Nepersistenkite dirbdami: tai, kas dabar pasirodys labai svarbu, vėliau sukels juoką. Pasistenkite atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius. Nereikalaukite išskirtinio dėmesio iš mylimo žmogaus, kadangi sulauksite priešingo rezultato.

2020 Sausio 18 d. Jaučio horoskopas

Jūsų savijauta iš esmės priklausys nuo antrosios pusės bei santykių su draugais. Nepraleiskite progos taikytis (ypač su antrąja puse). Gera diena tartis, derėtis.

2020 Sausio 18 d. Avino horoskopas

Nepradėkite dėl niekų kabinėtis, kritikuoti, bendraukite, spręskite kilusius klausimus suprantamai, draugiškai. Darbe būsite sumanūs, imkitės sudėtingų užduočių.

2020 Sausio 17 d. Žuvų horoskopas

Traukte trauks pasilinksminimai, meilė, seksas, romantiškos pažintys. Būsite nusiteikę avantiūroms, naujovėms. Galbūt iškils pasirinkimo dilema. Vis dėlto dėl esminių dalykų apsispręsti reikėtų ne iškart, o viską gerai pasvėrus, apgalvojus.

2020 Sausio 17 d. Vandenių horoskopas

Šiandien netingėkite padirbėti bei pasirūpinti įvaizdžiu. Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus išlaidų. Pasistengus galima neblogai užsidirbti bei kažkam padaryti gerą įspūdį. Dėl brangių pirkinių tarkitės su partneriu.

2020 Sausio 17 d. Ožiaragio horoskopas

Ši diena turėtų būti kupina kontaktų, pokalbių arba susirašinėjimo. Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama ar paskalos.