Avinas horoskopas


2020 Liepos 10 d. Avino horoskopas

 
Būtina atida. Neskubėkite žengti lemtingo žingsnio, nebūkite tikri, kad viską žinote ir suprantate. Šiuo metu būsite linkę pasiduoti iliuzijoms, klysti, ypač srityje, susijusioje su ateities numatymu.

2020 Liepos 9 d. Avino horoskopas

 
Būsite nusiteikę bendrauti, bet kartu ir manipuliuoti savo pašnekovais, „vedžioti už nosies“. Deja, ir patys galite susidurti su sukčiais. Gali aplankyti ypatingas kūrybinis įkvėpimas. Pajusite savyje potenciją siekti kažko daugiau nei iki šiol.

2020 Liepos 8 d. Avino horoskopas

 
Nepraleiskite pro ausis svarbaus įspėjimo, patarimo, ypač jei jį išgirsite iki pietų. Pirmą dienos pusę gali iškilti, atsinaujinti senas slaptas, nemalonus reikalas, paaiškėti kompromituojanti informacija iš jūsų praeities. Visur būkite atsargūs, skubėti nedera ypatingai po pietų.

2020 Liepos 7 d. Avino horoskopas

 
Šiandien neblogai seksis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Gali atsirasti asmuo, nusiteikęs padėti jums išsikapstyti iš keblios padėties ar suteikti konfidencialios informacijos. Pasidomėkite, kokie jo motyvai.

2020 Liepos 6 d. Avino horoskopas

 
Nieko svarbaus neplanuokite, imkitės tik gerai žinomų darbų.

2020 Liepos 5 d. Avino horoskopas

 
Neatsisakykite gerų progų įdomiai praleisti laisvalaikį, praplėsti pažįstamų ratą. Galite tikėtis kažko ypač malonaus, neįprasto, jaudinamo. Naujai užmegztas ryšys gali būti itin reikšmingas ateityje.

2020 Liepos 4 d. Avino horoskopas

 
Gerų pokyčių diena, kai ir nedidelės pastangos atneša apčiuopiamų vaisių. O pagrindinė sėkmės sąlygą bus ramybė. Šiandien palanku kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti ir aptarinėti su vadovu ar rėmėju, įtakingu asmeniu ir pan.

2020 Liepos 3 d. Avino horoskopas

 
Nors turėsite pakankamai gyvybinių jėgų įgyvendinti profesinius sumanymus, verslo planus, bet dėl netikėtų aplinkybių jūsų planai gali pasikeisti ar atsirasti naujų. Vakare jus džiugins bendraminčių dėmesys, flirtas, meilė.

2020 Liepos 2 d. Avino horoskopas

 
Pasistenkite į susidariusią situaciją pažvelgti kuo paprasčiau. Pasišnekėkite apie savo problemas su geru draugu. Išeitis gali ateiti netikėtai ir būti kitokia, nei tikėjotės.

2020 Liepos 1 d. Avino horoskopas

 
Nesistenkite vieni įveikti esamų sunkumų: jums tikrai padės senas draugas, tėvai. Nesistenkite greitai sutvarkyti šios dienos reikalų, būtina tartis, gilintis į kito nuomonę.

2020 Birželio 30 d. Avino horoskopas

 
Šiandien nesitikėkite lengvos sėkmės ir garantijų dėl rezultatų. Teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Neduokite valios neigiamoms emocijoms. Jūsų konkurentai ir priešai tuo tik pasidžiaugtų.

2020 Birželio 29 d. Avino horoskopas

 
Antra dienos pusė bei vakaras geri svarbiam pašnekesiui su tėvais: pasakykite, kas jus slegia, kokių lūkesčių jūs turite. Jei reikia pagalbos, būtent dabar gerai jos paprašyti.

2020 Birželio 28 d. Avino horoskopas

 
Šiandien reikės suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti. Nusimato kontaktai su užsieniečiais ar šiuo metu toli esančiais giminaičiais, draugais. Vakare gauta žinia jus gali sujaudinti.

2020 Birželio 27 d. Avino horoskopas

 
Geras laikas svarbiems reikalams tvarkyti, kelionėms, susitikimams su įtakingais asmenimis, taip pat užsieniečiais. Gautus pasiūlymus dėl veiklos, darbo keitimo priimkite tik su tam tikromis išlygomis.

2020 Birželio 26 d. Avino horoskopas

 
Tikriausiai pagerės santykiai su kai kuriais žmonėmis, dings įtampa, o vietoj jos gims simpatija. Diplomatiškai keisitės nuomonėmis, stengsitės viską vertinti kuo objektyviau. Iš užsienio galite sulaukti svarbaus svečio ar žinios.