• Pagrindinis
  • geriausias
  • Nemokamas pristatymas 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius 1 mw Optinio Pluošto Pen Sintezės Lazerio Fibra Optica Kabelių Testeris

Greita peržiūra

10

geriausias

Nemokamas pristatymas 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius 1 mw Optinio Pluošto Pen Sintezės Lazerio Fibra Optica Kabelių Testeris

€8.84 €7.95

Žymos: Pluošto, ftth, optinio pluošto lazeris, pen, tp link wifi, suskambėjo ieškiklis, UPC, maršrutizatorius tp, jw3306d, ipg lazerio pluošto kabelis, 1x16 splitter.


  • SKU: h10028

Perkamiausi

Aprašymas

1 Funkcijų

MQW LD optinis šaltinis Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI FC, SC, ST Bendroji sąsaja Ilgai tikrinimo atstumas Pastovus galia Tvirtas ir patvarus shell Pen modelio dizainas, patogus naudoti ir nešioti

2 Funkcija:

Raskite pluošto nepakankamumas, pvz., lūžių ir lenkimo Gedimo patikrinimą OTDR aklas zonoje Pluošto pripažinimo iš galvos, veido pabaigos veido Mechaninė perėjimo taškas optimizavimas

3 Programos:

Telekomunikacijų, kabelinės televizijos projekto PD statybos ir techninės priežiūros Optikos komponentų gamyba ir mokslinių tyrimų Kitų pluošto projektas

4 techniniai duomenys:

Bangos ilgis: 650nm Galia-1 mw Connecter: bendrieji 2,5 mm connecter( galimos sąsajos SC/FC/ST) MK-LC fiber adapterį galima sąsaja LC Dažnis: 1 hz Maitinimas: AA 1,5 V Darbinė Temperatūra: nuo -10 iki +45 Diapazonas:1-5Km produkto sudėtyje nėra baterijos Bandymo pen naudojamas ilgesnį laiką, jei apšvietimas yra silpnas, gali būti keramikos tubenormal nusidėvėjimo arba neveikia, gali būti parašytas pakeisti atsukite keramikos vamzdis.

Paketas apima

1x 1 mw vaizdo gedimų lokatorius 1x MK-LC Fiber adapteris 1x Vaizdo gedimų lokatorius krepšys 1x Virvelės

Papildoma informacija

  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Dydis: 20cmx20cmx20cm
  • Suderinamas: TP-link
  • Modelio Numeris: 1mW
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Maitinimo Šaltinis: AA*2(nepridedami)
  • Lazerio bangos ilgis: 650 nm

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€25.30 €20.23

geriausias

SC8108 Nešiojamų RJ45 LCD Tinklo Testeris, Matuoklis&LAN Telefono Kabelio Testeris & Matuoklis Su LCD Ekranu

Pagrindinės funkcijos savybės : Ryšio testas gali būti atliekamas , vieną kabelį Ir gali aptikti 5E , 6E Interneto Tinklo kabelis ir telefono linijos laidų kaltės, atviros grandinės,trumpo jungimo, įskaitant: kryžminis ryšys, atvirkštinis ryšys ir nuosekliojo Lokalizacijos ir ryšys (ryšio klaida.( Bet ne ekranuoti kabeliai,STP kabelis negali dirbti ) Ir matavimo

€300.84

geriausias

Orientek K320 OTDR SM 1550nm/K330 SM 1310/1550nm Optinio tinklo Testeris Mini OTDR FTTH Pluošto Testeris Optinio Pluošto Reflectometer

Orientek OTDR K330 SM1310/1550nm / OTDR K320 SM1550nm PARAMETRAS K320 K330 Centrinis bangos ilgis 1550nm 1310nm/1550nm Tipas suderinama taikoma pluoštų single-mode single-mode Dinaminis diapazonas 30 dB (90-100 km) 32/30 dB (100-110km) Min.įvykio negyvoji zona 1,6 m(single-mode) Pradedant

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį